Понеділок, 21.01.2019, 23:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Савинецька ЗОШ I-III ступенів

Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Про закінчення навчального року (Протокол)

УКРАЇНА

САВИНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ

ЯРМОЛИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вулиця Центральна, 4 с. Савинці Ярмолинецького району, Хмельницької області, 32156

тел. 2 – 69 – 35 Код ЄДРПОУ 22764436

 

ПРОТОКОЛ

засідання педагогічної ради

26.05.2017 № 8

Голова – Ноцька Л. П.

Секретар – Кучер Р. Є.

Присутні –12

Відсутні: ----

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про переведення учнів 1-8,10 класів до наступних класів.

Ноцька Л. П.

2. Про нагородження Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 2-8, 10 класів у 2016-2017 навчальному році.

Ноцька Л. П.

 

І. СЛУХАЛИ:

Директора Савинецької ЗОШ І – ІІІ ступенівНоцьку Л. П., яка ознайомила членів педагогічної ради з інформацією класних керівників про результати навчальних досягнень учнів 1-8,10 класів та запропонувала, відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», листа МОН України від 09.06.2016 року № 1/9- 296, «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затверджено наказ Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 №762 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369

І.УХВАЛИЛИ:

 

Керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від № 762 від 14.07.2015 «Про затвердження порядку переведення учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти», листа МОН України від 09.06.2016 року № 1/9- 296, «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»

 

1. Перевести учнів 1-8,10 класів до наступних класів:

 

  1. до 2 класу
  1. Захарук Сніжану Олександрівну
  1. Дідук Іллю Тохиржоновича
  1. Мусаєва Романа Рашид огли
  1. Секретк Максима Миколайовича
  1. Хованець Романа Васильовича
  2. Школьняка Артема Вадимовича
    1. до 3 класу
  3. Бакалейко Олену Володимирівну
  4. Гайового Стаса Михайловича
  5. Гонтар Вероніку Володимирівну
  6. Єргашева Михайла Тохиржоновича
  7. Нікітіну Анну Олександрівну
  8. Соболь Анастасію Андріївну
  9. Походющого Артема Дмитровича
  10. Тадеуша Олександра Романовича
    1. до 4 класу
  11. Громик Олександру Вікторівну
  12. Нікітіна Іллю Ростиславовича
  13. Мартинову Ангеліну Юріївну
  14. Тюпишева Сергія Олексійовича
  15. Чагура Богдана Миколайовича

1.4. до 5 класу

  1. Басун Юлію Ігорівну
  2. Кобзєва Дениса Миколайовича
  3. Крилову Дарію Сергіївну
  4. Кучера Олександра Олеговича
  5. Каплуна Вадима Олеговича
  6. Каплуна Максима Олеговича
  7. Ластовяка Валерія Петровича
  8. Секрету Руслану Миколаївну
  9. Хованець Вікторію Василівну

1.5. до 6 класу

  1. Кунакова Іллю Віталійовича

1.6. до 7 класу

  1. Гуліцьку Оксану Сергіївну
  2. Кроліцьку Юлію Анатоліївну
  3. Юзвака Олега Алімовича

1.7. до 8 класу

  1. Ластов’яка Олексія Петровича
  2. Петрівську Вікторію В’ячеславівну
  3. Петрівську Дарію В’ячеславівну
  4. Тадеуша Богдана Руслановича
  5. Чагура Костянтина Миколайовича

1.8. до 9 класу

  1. Єргашева Максима Тохиржоновича
  2. Кучера Андрія Олеговича
  3. Кучер Майю Олегівну
  4. Кобзєву Анастасію Володимирівну
  5. Кирильчука Миколу Сергійовича
  6. Лизуна Іллю Івановича
  7. Мельника Павло Дмитровича
  8. Оніськову Каріну Володимирівну
  9. Оржеховську Богдану Вікторівну

10. Савич Олександру Анатоліївну

11. Ставничу Сніжану Володимирівну

12. Трачука Дмитра Олеговича

13. Павлюк Вікторію Анатоліївну

1.9. до 11 класу

  1. Григор’єва Мар’яна Віталійовича
  2. Деренівську Ганну Миколаївну
  3. Жданову Марію Василівну
  4. Коцюрубу Олександру Сергіївну
  5. Кучер Христину Олегівну
  6. Марчак Ганну Василівну
  7. Матіяш Анастасію Олегівну
  8. Тхорецького Дмитра Васильовича

 

 

 

 

ІІ. СЛУХАЛИ:

Директора школи Л. П. Ноцьку, яка ознайомила присутніх зі списком учнів 2-8, 10 класів, що за результатами навчальних досягнень у 2016-2017 н.р. мають з усіх предметів семестрові та річні оцінки 10,11,12 балів та запропонували нагородити їх Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» відповідно до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», затвердженого наказом МОН11.12.2000 року №579, (у редакції наказу МОНмолодьспорту України від 07.02. 2012 року № 115)

 

 

 

ІІ.УХВАЛИЛИ:

 

2. Нагородити учнів 2-8, 10 класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» :

 

 

  1. Єргашева Михайла Тохиржоновича – учня 2 - го класу
  2. Гонтар Вероніку Володимирівну – ученицю 2 - го класу
  3. Соболь Анастасію Андріївну – ученицю 2 - го класу
  4. Басун Юлію Ігорівну – ученицю 4 - го класу
  5. Кунакова Іллю Віталійовича – учня 5 - го класу
  6. Кучера Андрія Олеговича – учня 8 - го класу
  7. Оніськову Каріну Володимирівну ученицю 8 - го класу
  8. Ставничу Сніжану Володимирівну ученицю 8 - го класу

 

Голова педради Ноцька Л. П.

Секретар Кучер Р. Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Марія (30.05.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz